Limit Endüstriyel – Hizmetlerimiz

Bakım-Onarım Hizmetlerimiz - Hizmetlerimiz!

Yaylı, elektrikli ve havalı sarma-toplama sistemlerine sahip, Hidrolik & Pnömatik her çeşit hortum makarası, kablo makarası ve hortum tamburu ihtiyaçlarınıza karşılık verecek güçlü bir kuruluşuz. Ankara ve istanbul lokasyonunda faaliyet gösteren firmamız içinde bulunan teknik ekibimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çaba göstermektedir.

  • Üretimini, tamirini ya da bakımını yaptırmak istediğiniz hortum makarasının ön incelemesi tamamlandıktan sonra, sizlere yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi vererek, bilginiz dahilinde olmadan hiç bir işlem yapılmamaktadır.
  • Üretimini, bakımını ya da tamirini yaptıracağınız hortum ve kablo toplama makaraları uzman personelimiz tarafından incelenerek arıza ve yedek parça tespitleri yapıldıktan sonra firmanıza yapılacak işlemler ve maliyeti bildirilir.
  • Sizden gelen onayın ardından en hızlı ve kaliteli biçimde makaraların imalatı veya tedariği, tamiri ve bakımı yapılarak firmanıza teslim edilir.
  • Tamirat sırasında orjinal yedek parça kullanımına ve işçileğe en üst düzey önem verilmektedir.

Limit Endüstriyel tarafında imalatı yapılmayıp, yerli ve yabancı firmaların ürünleri tedarik edilerek müşterilerimize özel hizmet sunmaktayız. Bu kapsamda birçok firmanın mümessili olarak hizmet yürütmekte, ürünlerini tedarik etmekteyiz. Müşterilerimizin teknik bilgi yetersizliğine bağlı olarak yurtdşından yanlış, ihtiyaç dışı ürünlerin tedarik etmesini engellemekte, mümkünse yerli firmalarla çalışarak kaliteli ürünlerin imal edilmesini teşvik etmekyeyiz. Bu bağlamda tedarik ettiğimiz bazı markalar ve katalogları aşağıda yer almaktadır.

Tedarik Hizmeti ve Mümessilliklerimiz! - Kataloglar!

Mensei: Italya  – Alanı: Yağ ve Gress Hortum Makarası

Ekodora Hortum Makaraları İçin Bizden Fiyat Alınız

Hose Reel Welding 530-70, 540-70

Hose Reel Diesel Fuel 10 bar

Location: Italy – Department: Su Hava Makaraları

Ecodora Marka Hortum Makaraları Stoklarımızdadır.

Katalog

Location: Italy – Department: Hydrolic Hose Reels

Demac Hidrolik Hortum Makaraları Stoklarımızdadır.

İnceleyiniz


Mühendislik
Tasarım
Tecrübe
Kalite!