Limit Endüstriyel – Endüstriyel Makaralar Hakkında


Endüstriyel Makaralar - Limit Endüstriyel Hakkında!

Limit Endüstriyel; yenilikçi yapısıyla geleceğe dönük Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir. Ürettiği ürünlerle yerli ve yabancı müşterilerinin üretim süreçlerini kolaylaştırmak, maliyetlerini düşürmek, çeşitliliği arttırmak amacıyla çözüm ortaklıkları sunmaktadır. Bu amaçla standart-seri üretimin yansıra Proje bazlı, işe özel ve müşteriye özel imalatlar gerçekleştirmektedir.
Limit Endüstriyel’in diğer faaliyet alanları ile ilgili detaylı bilgi edinmek için tıklayınız!

Limit Endüstriyel tarafında sunulan her türlü endüstriyel makara tedarik, projelendirme, imalat ve bakım-onarım hizmetleri marka ve model bağımsız olarak müşteri talepleri doğrultusunda sunulmaktadır. Ayrıca, Endüstriyel Makaralar bağlamında Türkiye’deki yerli ve yabancı birçok markanın ürününü temin edebileceğiniz ve karşılaştırabileceğiniz www.e-makara.com web sitemiz ile hizmet sunmaktayız. Proje bazlı endüstriyel çözümlerimiz ile yerli üretimin desteklenmesi ve ihracat hedeflerimiz ile yerli üretimin dünyaya yayılmasını hedeflemekteyiz. Elektrikli, hidrolik ve pnomatik endüstriyel makine ve ekipman projelerinin hazırlanması, imalatı ve ithalat/ihracatı ile ekonomimizi desteklemekteyiz.


Firmamızın Geçmişi

2017
2015
2012

Mühendislik ve deneyimli firmalar ile çalışmak size başarı getirir.zaman kazandırır.kalite getirir.sürdürülebilirlik sağlar.Tedariğini sağladığımız ve ürettiğimiz ürünler -
Talepleriniz Doğrultusunda Doğru Ürün Temini!