Limit Endüstriyel – Hizmetlerimiz

Bakım-Onarım Hizmetlerimiz - Hizmetlerimiz!

Yaylı, elektrikli ve havalı sarma-toplama sistemlerine sahip, Hidrolik & Pnömatik her çeşit hortum makarası, kablo makarası ve hortum tamburu ihtiyaçlarınıza karşılık verecek güçlü bir kuruluşuz. Ankara ve istanbul lokasyonunda faaliyet gösteren firmamız içinde bulunan teknik ekibimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çaba göstermektedir. Aynı zamanda farklı şehirlerde anlaşmalı hizmet sunucularımız ile hizmet vermekteyiz.

  • Üretimini, tamirini ya da bakımını yaptırmak istediğiniz hortum makarasının ön incelemesi tamamlandıktan sonra, sizlere yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi vererek, bilginiz dahilinde olmadan hiç bir işlem yapılmamaktadır.
  • Üretimini, bakımını ya da tamirini yaptıracağınız hortum ve kablo toplama makaraları uzman personelimiz tarafından incelenerek arıza ve yedek parça tespitleri yapıldıktan sonra firmanıza yapılacak işlemler ve maliyeti bildirilir.
  • Sizden gelen onayın ardından en hızlı ve kaliteli biçimde makaraların imalatı veya tedariği, tamiri ve bakımı yapılarak firmanıza teslim edilir.
  • Tamirat sırasında orjinal yedek parça kullanımına ve işçileğe en üst düzey önem verilmektedir.

Limit Endüstriyel tarafında tedariki yapılmayıp, yerli ve yabancı firmaların ürünleri tedarik edilerek müşterilerimize özel hizmet sunmaktayız. Bu kapsamda birçok firmanın mümessili olarak hizmet yürütmekte, ürünlerini tedarik etmekteyiz. Müşterilerimizin teknik bilgi yetersizliğine bağlı olarak yurtdşından yanlış, ihtiyaç dışı ürünlerin tedarik etmesini engellemekte, mümkünse yerli firmalarla çalışarak kaliteli ürünlerin imal edilmesini teşvik etmekyeyiz. Bu bağlamda tedarik ettiğimiz bazı markalar ve katalogları aşağıda yer almaktadır.

Tedarik Hizmeti ve Mümessilliklerimiz! - Kataloglar!

Mensei: Italya  – Alanı: Paslanmaz Hortum Makaraları

RAMEX Marka Hortum Makaraları Tedariği ile hizmetinizdeyiz. Lütfen fiyat alınız!

Katalog için tıklayınız!

Location: Italy – Department: Su Hava Makaraları, Servis Makaraları

Ecodora Marka Hortum Makaraları Stoklarımız için iletişime geçiniz.

Katalog için tıklayınız!

Menşei: Çin – Department: Tüm Hidrolik Hortum Makara Türleri ve Ek Aparatları

DMECL Hortum Makaraları Tedarikçisiyiz. Stoklarımız için iletişime geçiniz.

Katalog için tıklayınız!


Mühendislik
Tasarım
Tecrübe
Kalite!
WhatsApp Whatsapp Hızlı Teklif