Limit Endüstriyel – Endüstriyel Makaralar Hakkında


Endüstriyel Makaralar - Limit Endüstriyel Hakkında!

Limit Endüstriyel; yenilikçi yapısıyla geleceğe dönük Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir. Sunduğu teknolojik ürünler ile yerli ve yabancı müşterilerinin üretim süreçlerini kolaylaştırmak, maliyetlerini düşürmek, çeşitliliği arttırmak amacıyla çözüm ortaklıkları sunmaktadır. Bu amaçla işletmenize ve yürüttüğünüz işe özel endüstriyel hortum makaraları tasarlıyoruz, satıyoruz. Proje bazlı, işe özel ve müşteriye özel ürün çözümleri geliştiriyoruz.
Limit Endüstriyel’in diğer faaliyet alanları ile ilgili detaylı bilgi edinmek için tıklayınız!

Limit Endüstriyel tarafında sunulan her türlü endüstriyel makara tedarik, projelendirme, imalat ettirme ve bakım-onarım hizmetleri marka ve model bağımsız olarak müşteri talepleri doğrultusunda sunulmaktadır. Ayrıca, Endüstriyel Makaralar bağlamında Türkiye’deki yerli ve yabancı birçok markanın ürününü temin edebileceğiniz ve karşılaştırabileceğiniz www.e-makara.com web sitemiz ile hizmet sunmaktayız. Proje bazlı endüstriyel çözümlerimiz ile yerli üretimin desteklenmesi ve ihracat hedeflerimiz ile yerli üretimin dünyaya yayılmasını hedeflemekteyiz. Aynı zamanda birçok yurtdışı firmasının ürünlerini tedarik ediyor ve müşterilerimize sunuyoruz. Elektrikli, hidrolik ve pnomatik endüstriyel makine ve ekipman projelerinin hazırlanması, imal ettirilmesi ve ithalat/ihracatı ile ekonomimizi desteklemekteyiz.


Şirket Geçmişi

2019
2017
2016
2012

Mühendislik ve deneyimli firmalar ile çalışmak size başarı getirir.zaman kazandırır.kalite getirir.sürdürülebilirlik sağlar.Tedariğini sağladığımız ve tedariğini sağlamayı hedeflediğimiz ürünler -
Talepleriniz Doğrultusunda Doğru Ürün Temini!

external
external
external
WhatsApp Whatsapp Hızlı Teklif